Początki

Istniejemy na rynku od 1992 roku. Początkowo podstawę naszej działalności stanowiła produkcja płynów do spryskiwaczy na sezon letni i zimowy. Wraz ze zmianami zachodzącymi na rynku sukcesywnie rozwijaliśmy się, inwestując w nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Dywersyfikując działania w zakresie oferty produktów, jak i rynków zbytu zdobywaliśmy nowych klientów w kraju i w Europie.

Unitarpin dziś

Obecnie jesteśmy znanym i cenionym w branży producentem płynów przeznaczonych do eksploatacji pojazdów, a także kosmetyków samochodowych i chemii gospodarczej. Większość produktów przygotowujemy pod indywidualne zamówienia, dostosowując parametry jakościowe, cenowe i ilościowe do oczekiwań naszych partnerów. Jesteśmy elastyczni w działaniu, skuteczni i otwarci na potrzeby naszych odbiorców. Owocem naszej pracy są długoletnie i trwałe relacje partnerskie z kontrahentami i klientami budowane na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Nasza jakość

Nasz wizerunek od lat budujemy w oparciu o wysoką jakość oferowanych produktów. Troska o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego stanowi dla nas wartość nadrzędną. Nad systemem kontroli jakości, opartym na normach ISO, czuwa w laboratoriach wykwalifikowany zespół chemików wyposażony w niezbędne instrumenty do badania produktów. Starannie dobieramy dostawców głównych surowców i opakowań, z których powstaje produkt finalny. Dokładamy wszelkich starań, by w pełni spełniał on wymagania naszych klientów pod względem walorów użytkowych, jakości i ceny.

Nasze atuty

Doświadczenie

od ponad 25 lat istniejemy na rynku, rozwijamy się, produkujemy i zaopatrujemy sieci handlowe w produkty sprzedawane pod marką własną

Receptury

dysponujemy wiedzą, która daje możliwość stworzenia różnorodnych receptur określających proporcje dozowanych surowców w produktach finalnych według zleceń

Technologia

posiadamy nowoczesny park maszynowy, zapewniający ciągłość i terminowość produkcji

Otwartość

słuchamy naszych klientów, doradzamy i staramy się jak najlepiej wykreować produkt końcowy

Rzetelność

dotrzymujemy ustaleń, dokładamy starań, by słowo stało się zobowiązaniem

Elastyczność

reagujemy na sygnały płynące z rynku, jesteśmy innowacyjni i potrafimy szybko podejmować decyzje

Wierzymy, że mogą stać się gwarantem owocnej współpracy. Zaufaj nam i zostań naszym partnerem w biznesie!